0232 478 58 08

MYCODE SPECIFIC SERUM
MYCODE SPECIFIC SERUM

ANTI - AGING SPECIFIC SERUM


MyCODE_PROFESSIONAL LAB
ile profesyonellerin salonlarda gerçekleştirdiği ,kişinin cilt sorunlarına özel belirlenmiş kodlarla yapılan terapiden sonra terapiyi alan kişinin terapi sonrasında da bakımına aynı etkili içerikle devam etmesine olanak sağlayan anti-aging serum sistemidir.

Matrixyl ve Organik Slikon ile formüle edilmiş baz seruma profesyoneller tarafından cildin ihtiyacına göre belirlenmiş maksimum üç adet serum ilave edilerek aynı anda farklı terapiler etkili ve pratik şekilde yapılmaktadır. Zengin içeriklerden oluşan bileşimi yaşlanma sürecini yavaşlatır, cilt dokusunda hücre yenilenmesini stimüle eder, kırışıklıkların derinliğini azaltırken ciltte gözle görülür sıkılaşma sağlar.

Perakende Boyu: 35 ml


PROFESYONEL AKTİF BİLEŞENLER

Matriksil: Matrikinler, derinin sıkılığını geliştirerek kolajeni, elastini veya hiyolüronik asidi sentezlesin diye hücre alıcılarına bağlanan ve hücreye bilgi taşıyan moleküllerdir.

Organik silikon: Serbest etmenleri bozucu kolajenden korur (anti glikasyon etkisi). Hücreler arası bir yapıştırıcı gibi hücreler arasındaki bağı yeniler. Dokuyu canlandırır.